ZK "Výtvarná dílna 2023-2024"

12. 9. 2023

Městská knihovna v Tovačově zajišťuje pro děti zájmový kroužek "Výtvarná dílna", který je určen pro žáky věkové skupiny od 7 - 12 let. Tvořivé aktivity budou probíhat 1x měsíčně v prostorách knihovny pro děti a mládež (náměstí vedle lékárny) ve středu v době od 15 - 16.30 hod. Případné změny budou včas zveřejněny.

Rodiče dětí, které budou mít o tyto výtvarné aktivity zájem, se mohou informovat na tel. č. knihovny 581 706 961 nebo na e-mailu: knihovna@tovacov.cz. Z důvodu prostorových možností bude počet dětí omezen.

"Výtvarná dílna" je zajišťována Městskou knihovnou v Tovačově a přihlášené děti mohou využívat i možnost půjčování dětských knih a časopisů. Finanční náklady se týkají pouze registračního poplatku v knihovně, který je ve výši 60 Kč s platností 12 měsíců.

Výtvarné výrobky a dekorace jsou následně vystaveny ve výloze knihovny a pak si je děti mohou odnést domů.

Kroužek výtvarných aktivit probíhá pouze v době školní výuky, v období letních prázdnin nebude zajišťován.

Půjčování knih je zajištěno v průběhu celého roku vč. letních prázdnin, pouze v případě čerpání dovolené bude v obou knihovnách (oddělení pro děti a pro dospělé čtenáře) zavřeno.