Úspěch akce "Nesuď kosa podle nosa a knížku podle obalu"

Knihovnická aktivita s názvem  "Nesuď kosa podle nosa a knížku podle obalu" doplněná o hodnocení známkou měla mezi čtenáři nečekaný úspěch, a proto v ní budeme i nadále pokračovat.

Již jsou zabaleny další nové knihy a čekají na své "objevitele".

Mnozí čtenáři byli svým výběrem "naslepo" mile překvapeni, ale také zároveň přiznali, že ani "obal", ani "název" by je zřejmě neoslovil natolik, aby si tuto knihu zapůjčili k přečtení. Možná i z tohoto důvodu si nyní při návštěvě knihovny již automaticky k vybraným knihám přiloží i 1 - 2 zabalené tituly.

Můžeme tedy předběžně vyhodnotit, že tato akce plní  svůj účel a snad alespoň někteří čtenáři přehodnotí svůj styl při výběru knih.

Knižní tituly "kosí akce" budou určitou dobu cirkulovat mezi čtenáři, aby "nasbíraly"  dostatečný počet hodnocení (známek)  a s těmi nejúspěšnějšími se pak mohou účastníci seznámit na webu knihovny.