23. 6. 2022

"Výtvarná dílna" - zájmový kroužek pro děti

Městská knihovna v Tovačově zajišťuje pro děti zájmový kroužek "Výtvarná dílna", který je určen pro žáky 1. stupně ZŠ. Tvořivé aktivity probíhají v prostorách knihovny pro děti a mládež (náměstí vedle drogerie) každý čtvrtek od 15 - 16.30 hod. Výtvarné výrobky a dekorace jsou následně vystaveny ve výloze knihovny a pak si je děti mohou odnést domů.

"Výtvarná dílna" je zajišťována prostřednictvím Městské knihovny v Tovačově a je určena dětem, které navštěvují knihovnu. Mohou tak využívat jak možnost půjčování knih, tak možnost navštěvovat tento zájmový kroužek. Finanční náklady se týkají pouze registračního poplatku v knihovně, který je ve výši 60 Kč s platností 12 měsíců.

Kroužek výtvarných aktivit probíhá pouze v době školní výuky, v období letních prázdnin nebude zajišťován. Půjčovní služby knihovny jsou realizovány v průběhu celého roku vč. letních prázdnin, pouze v případě čerpání dovolené bude v obou knihovnách zavřeno.

Poslední setkání dětí ve výtvarném kroužku před letními prázdninami je ve čtvrtek 23. 6. 2022. Zahájení podzimních tvořivých aktivit bude oznámeno v době zahájení školní výuky v měsíci září.