Aktivní služba: Objednej a vyzvedni

20. 1. 2023

Knihovna v Tovačově oznamuje, že čtenáři, včetně seniorů, mohou využívat služby "OBJEDNEJ A VYZVEDNI", což znamená, že si mohou objednávat knihy telefonicky (příp. e-mailem) a v předem domluveném čase si je vyzvednout. Tato možnost je vhodná i pro čtenáře, kteří se z časových nebo jiných důvodů nemohou v knihovně zdržovat, takže se tím jejich pobyt omezí jen na nezbytně nutnou dobu (vrácení a převzetí objednaných knih).

Pro lepší orientaci v nabídce titulů je možné využít odkaz "Knižní novinky" na úvodní straně webu, ve kterém je zveřejňován výběr z nových knih, případně si čtenáři mohou vyhledat tituly prostřednictvím on-line katalogu na úvodní stránce knihovny a to podle svého oblíbeného autora, názvu knihy nebo tématu (klíčového slova), které je zajímá.

Bližší inf. na tel. 581 706 961 (e-mail: knihovna@tovacov.cz)