Prodej vyřazených knih - podzim 2020

1. 9. 2020

Městská knihovna v Tovačově oznamuje, že od září bude každou středu na náměstí v bývalé spořitelně (vedle bankomatu ČS) pokračovat prodej vyřazených knih. V nabídce jsou knihy od českých i světových autorů (detektivky, romány pro ženy, historické romány, sci-fi literatura, válečné romány, westerny, vesnické romány) a v menším množství i knihy pro mládež a časopisy. Cena běžné beletrie je 5 Kč za knihu a časopisů (brožur) 1 - 3 Kč, cena naučné literatury se pohybuje od 10 Kč. Tituly budou postupně doplňovány o beletrii a populárně naučnou literaturu (cestopisy, životopisy, slovníky, knihy o zdraví, kuchařky, literaturu faktu, záhady apod.). Prodej vyřazených knih bude pokračovat do odvolání, ale s omezením odpoledních hodin.

Každou středu bude otevřeno dopoledne od 8 - 10 hod., odpoledne od 14 - 16 hod.

Bližší informace je možné získat v tovačovské knihovně a to v pondělí a ve čtvrtek od 8 - 12, 13 - 17 hod. nebo ve stejné dny na tel. 581 706 961.