Služby knihovny od 19. 4. 2021

16. 4. 2021

Od pondělí 19. dubna 2021 je zrušeno výdejní okénko a knihovna bude otevřena pro veřejnost

v obvyklou půjčovní dobu (v pondělí a ve čtvrtek od 8 - 12, 13 - 17 hod.).

Z důvodu mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR budou knihovnické služby poskytovány za následujících bezpečnostních a hygienických podmínek:

- při vstupu do knihovny je čtenář povinen mít zakrytý nos a ústa respirátorem třídy FFP2 nebo KN95

- u vchodu do knihovny je každý návštěvník povinen použít desinfekci na ruce

- počet návštěvníků v půjčovně je omezen na 2 osoby (v chodbě před knihovnou 1 osoba)

- je možné si předem objednat telefonicky nebo e-mailem konkrétní tituly z on-line katalogu

(tel. 581 706 961, e-mail: knihovnatovacov.cz)

- pobyt v knihovně je omezen pouze na nezbytně nutnou dobu, max. 15 min.

- v současné době není umožněn přístup k internetu

- zákaz vstupu osobám, které jsou t.č. v karanténě nebo vykazují teplotu a příznaky virového onemocnění

Ve středu 21. dubna 2021 bude otevřeno i v knihovně pro děti a mládež v obvyklou půjčovní dobu (středa 13 - 16 hod.) za stejných bezpečnostních a hygienických podmínek.