Výpůjční služby knihovny

19. 1. 2021

Oznámení čtenářům:

Na základě vládního nařízení č. 1376 ze dne 23. 12. 2020 zůstávají knihovny i nadále pro veřejnost uzavřeny.

Městská knihovna v Tovačově z důvodu výše uvedeného vládního nařízení neumožňuje návštěvníkům přístup do půjčoven, ale nabízí čtenářům od 21. ledna 2021 (čtvrtek) možnost využít bezkontaktního výdeje knih tzn., že si čtenáři mohou vybrat knihy z on-line katalogu nebo nabídky knižních novinek na webu knihovny. Na individuálním výběru knih je nutné se předem domluvit s pracovnici knihovny.

Postup při vracení nebo vyzvedávání objednaných knih:

- čtenáři si telefonicky nebo e-mailem domluví s pracovnicí knihovny termín návštěvy knihovny ( den a přesný čas), kde budou mít na vymezeném místě (stolek v chodbě před vstupem do knihovny) připravené objednané knihy. Za použití dezinfekce na stole vyskládají knihy ke vrácení do plastového košíku a převezmou si připravené tituly. Je nutné, aby čtenáři respektovali domluvený termín a řídili se pokyny, na kterých se domluvili při objednávání knih.

Bližší informace na tel. 581 706 961.

Čtenáři, kteří jsou v karanténě, se domluví telefonicky s pracovnicí knihovny na postupu při vracení zapůjčených knih.