Zájmový kroužek pro děti "Deskohrátky"

12. 9. 2023

Městská knihovna v Tovačově bude organizovat zájmový kroužek "Deskohrátky", který je určen pro žáky věkové skupiny od 7 - 12 let a bude probíhat 1x měsíčně v prostorách knihovny pro děti a mládež (náměstí vedle lékárny).
Pro zájemce budou k dispozici stolní hry, které si mohou vzájemně zahrát.

Hraní deskových her bude probíhat ve středu v době od 15,00 - 16,30 hod. Aktuální termín bude upřesněn.

Rodiče dětí, které budou mít o hraní stolních her zájem, se mohou informovat na tel. č. knihovny 581 706 961 nebo na e-mailu: knihovna@tovacov.cz. Z důvodu prostorových možností bude počet dětí omezen.

"Deskohrátky" jsou zajišťovány Městskou knihovnou v Tovačově a přihlášené děti mohou využívat i možnost půjčování dětských knih a časopisů. Finanční náklady se týkají pouze registračního poplatku v knihovně, který je ve výši 60 Kč s platností 12 měsíců.

"Deskohrátky" budou probíhat pouze v době školní výuky, v období letních prázdnin nebude tento kroužek zajišťován.

Půjčování knih je možné v průběhu celého roku vč. letních prázdnin, pouze v případě čerpání dovolené bude v obou knihovnách (oddělení pro děti a pro dospělé čtenáře) zavřeno.